Zapewniamy duży


wybór gadżetów Reklamowych

Naszym celem jest kompleksowa obsługa reklamowa podmiotów gospodarczych
jak i osób indywidualnych.

sklep on-line gadżety reklamowe katlog on-line gadżetów reklamowych katlog on-line pendrive usb katlog on-line długopisy z grawerem ceramika reklamowa
Gadżety reklamowe z nadrukiem

W naszej ofercie znajda Państwo bogaty wybór gadżetów i upominków reklamowych od długopisów przez odzież reklamową po elektronikę i gadżety komputerowe.

Znakowanie LASEREM:
Dzisiaj najbardziej zaawansowaną metodą znakowania jest laser. Głębokość znakowania może być mierzona w setnych milimetra w porównaniu do poprzednich technik znakowania. W trakcie procesu znakowania powierzchnia produktu praktycznie płonie. Technologia ta jest idealna do wykonywania małych logotypów.

- metale powlekane, anodowane, drewno, skóra, plexi. ceny od 1,50;
- czyste metale, stal, szkło, grawer na okrągło ceny od 2 zł
- personalizacja - 2,50 zł/szt. + kwota z cennika

Tampodruk:
Tą metodą możemy znakować , plastik, metal, drewno i produkty papierowe. Małe rozmiary, wysoka precyzja i rozdzielczość nadruków może być wykonywana ta technologią. Szczególną zaletą tej metody jest to, że może ona być stosowana nie tylko na płaskich powierzchniach.

Termodruk:
Metoda stosowana do wykonywania nadruków na wyrobach skórzanych i skóropodobnych (portfele, notesy, kalendarze książkowe itp.) Wykonujemy suche tłoczenie oraz tłoczenie tzw. złocenie. Możemy również stosować folię w innych kolorach. Koszt matrycy do tłoczeń - od 150 do 250 zł

Nadruki: Termotransfer - PLASTIZOL
Nadruki na koszulkach bawełnianych, bluzach, czapeczkach, torbach i parasolach

Nadruk: Termotransfer FLOCK i FLEX
metoda stosowana do wykonywania nadruków na tkaninach (ubraniach, czapkach itp.) Stosowana przy niskich nakładach od 1 sztuki, nie wymaga wykonywania matrycy.

HAFT komputerowy
Niezastąpiony przy naszywkach, zdobieniu na koszulkach, polarach, czapeczkach.
Zawsze zachowuje kolory, nie niszczy się w praniu. Ta technika przeznaczona jest do znakowania wyrobów włókienniczych. Jako pierwszy krok, każde logo musi być zaprogramowane indywidualnie do haftu maszynowego. Proces haftowania poszczególnych kolorów tworzy logo, które daje długotrwały i ekskluzywny wygląd.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

katalog on-line długopisów reklamowych. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją: PRESTIGE i VIVA PENS